Умови надання послуги: амбулаторно та/або за місцем перебування особи.

Підстави надання послуги: самозвернення особи, яка підлягає вакцинації, незалежно від наявності поданої декларації надавачу медичних послуг.

Місце надання послуг: 

м. Дрогобич, вул. Січових Стрільців, 22, кабінет № 105, 

м. Дрогобич, вул. П. Орлика, 9, кабінет № 17.

Перелік обладнання:

– холодильник для зберігання вакцин;

– термометр в холодильнику на другій полиці (місце, що найбільш чутливе до холоду);

– термометр для валідації показань термометра в холодильнику;

– сумка-холодильник (термоконтейнер) з двома комплектами холодових елементів (4 елементи в кожному комплекті) та термометр;

– столик, що за розмірами здатний вмістити одну невелику сумку-холодильник (термоконтейнер), ін’єкційні матеріали і контейнер для безпечної утилізації шприців;

– контейнер для безпечної утилізації шприців;

– термометр для вимірювання температури у приміщенні;

– термометр безконтактний;

– глюкометр;

– тонометр;

– мішок ручної вентиляції легенів;

– аптечка для надання невідкладної допомоги.

Обсяг медичних послу, який надається відповідно до медичних потреб пацієнта/пацієнтки:

1. Інформування особи щодо процедури вакцинації, порядку введення вакцин та отримання інформованої згоди особи перед проведенням вакцинації у встановленому законодавством порядку.

2. Проведення медичного огляду особи, якій буде здійснено вакцинацію від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, а також виявлення протипоказань до здійснення вакцинації, в тому числі проведення опитування щодо схильності особи до алергій.

3. Консультування особи, яка планує вакцинуватися, щодо подальших дій та можливих побічних реакцій, а також порядку дій особи у випадку їх виникнення.

4. Здійснення вакцинації осіб від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, із дотриманням вимог інфекційної безпеки, а також за відсутності протипоказань до здійснення вакцинації.

5. Спостереження за станом особи після здійснення вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та фіксація інформації щодо несприятливих подій після імунізації відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я.

6. Фіксування в електронній медичній картці пацієнта/пацієнтки факту здійснення вакцинації та видача COVID-сертифіката за бажанням пацієнта.

7. Забезпечення проведення повного циклу вакцинації кожної особи відповідно до інструкції виробника вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я.

8. Інформування пацієнта/пацієнтки про дату, час та місце здійснення наступної вакцинації та допомога при реєстрації на наступний візит, якщо така потрібна.

9. Надання невідкладної  медичної допомоги особі у випадку виникнення невідкладного стану і виклик бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги.

В ПАРНЕРСТВІ З
Перейти до вмісту