Стоматологічне відділення Дрогобицької міської поліклініки отримало допомогу від французьких партнерів.

11 Травня 2023

Отримали нове забезпечення для якісної роботи: стоматологічне відділення Дрогобицької поліклініки отримало допомогу з Франції

Партнери з країн Європи продовжують надавати допомогу Україні. З перших днів повномасштабного вторгнення окупантів на українські землі чимало міжнародних благодійних фондів та меценатів скеровують свою допомогу в Дрогобич. Тим самим міжнародні партнери засвідчують свою підтримку Україні.

Серед перших, хто підтримав Дрогобицьку громаду були міста-побратими з Польщі, меценати із Хорватії, Франції, Латвії, Німеччини, Чехії тощо. Допомога, що надходила і надходить — різностороння. Це і карети швидкої допомоги, нове обладнання для лікарень, перев’язочні матеріали, медикаменти та багато іншого необхідного.

У ці дні КНП «Дрогобицька міська поліклініка», а саме стоматологічне відділення отримала чергову допомогу з Франції. Її вдалось залучити завдяки партнерству громадської організації «Народна самооборона Львівщини» з французькою благодійною організацією Alliance Occitanie Ukraine, на чолі з її президенткою Жанін Леско. Посприяв та координував передачу медичної допомоги заступник міського голови Дрогобича та співзасновник ГО «Народна самооборона Львівщини» Андрій Ковч.

У складі допомоги поліклініка отримала стоматологічну установку, безтіньову лампу, помпу для відсмоктування слини, автоклав для стерилізації стоматологічних інструментів, пакувальну машину, компресор для повітря, ультразвукову лампу та дві рентгенівські трубки. Також захисні маски, близько 15 протигазів та 15 тис. ковід-тестів.

Оглянули допомогу від французьких партнерів міський голова Дрогобича Тарас Кучма, керівник відділу охорони здоров’я Володимир Чуба та керівниця КНП «Дрогобицька міська поліклініка» Юлія Гончаренко.

–   Налагоджувати зв’язки та співпрацю з міжнародними організаціями сьогодні є вкрай важливо. Ми вдячні партнерам за розуміння та допомогу. У нас відмінні фахівці, які потребують підсилення у вигляді додаткового обладнання, щоб зробити процес надання медичних послуг як для мешканців громади, так і ВПО ще кращим та якіснішим, — зазначив Тарас Кучма.

Окрім цього, за словами Андрія Ковча невдовзі місто отримає ще дві стоматологічні установки.

В ПАРНЕРСТВІ З
Перейти до вмісту