Гігієна ротової порожнини. Рекомендації для населення.

15 Серпня 2022

Гігієна порожнини рота є невідємною складовою місцевої профілактики основних стоматологічних захворювань.

Які методи підтримки правильної гігієни ротової порожнини?
Найнеобхідніша умова для здоров’я зубів та ясен – це підтримка правильної гігієни ротової порожнини. Здорові зуби – це не просто складова привабливої зовнішності та гарного самопочуття. Це ще і запорука повноцінного харчування і розбірливої мови. Від стану ротової порожнини багато в чому залежить здоров’я Вашого організму в цілому.

Щоденна профілактика, у тому числі правильне чищення зубів зубною щіткою і зубною ниткою, дозволяє запобігти розвитку захворювань ротової порожнини, і ці процедури є менш болісними, дорогими та проблемними, ніж лікування уражень, які могли б бути зупинені на початковій стадії.

Між регулярними візитами до стоматолога кожен із нас має дотримуватися простих рекомендацій, що значно зменшує ризик розвитку карієсу, пародонтиту й інших захворювань ротової порожнини.

До них відносяться:

-Двічі на день чистіть зуби зубною щіткою і щодня прочищайте міжзубні простори зубною ниткою

-Дотримуйтеся збалансованого режиму харчування, обмежуючи проміжні закуски між основними прийомами їжі

-Використовуйте продукти для догляду за ротовою порожниною із вмістом фтору, у тому числі й зубну пасту із вмістом фтору

-Полощіть рот ополіскувачами із вмістом фтору, дотримуючись рекомендацій Вашого стоматолога

-Якщо Ви живете в місцевості, де вода не фторується, стежте за тим, щоб Ваша дитина у віці до 12 років споживала збагачену фтором воду або харчову добавку фтору.

 

В ПАРНЕРСТВІ З
Перейти до вмісту