ЗПТ у КНП “ДМП” ДМР. Основні принципи роботи.

2 Вересня 2022

Замісна підтримувальна терапія (ЗПТ) є ефективним методом лікування осіб із психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання опіоїдів та за використанням  препарату метадону.

Доведено, що участь у програмі ЗПТ має значні переваги як для самого хворого, так і для суспільства загалом, оскільки дає змогу:

-зменшити вживання заборонених опіоїдів;

-зменшити смертність у результаті передозувань та передчасну смертність, що пов’язана із вживанням наркотиків (серцево-судинні захворювання, сепсис тощо);

-покращити соціальне функціонування (працевлаштування, відновлення зв’язків, батьківських обов’язків тощо);

-зменшити ризиковану поведінку, пов’язану з поширенням ВІЛ-інфекції, гепатитів B і C серед людей, які вживають наркотики ін’єкційно,  покращити профілактику передавання ВІЛ від матері до дитини.

-покращити соматичне здоров’я пацієнтів.

Таку допомогу можна отримати отримати за адресою

м. Дрогобич, вул. С. Стрільців, 22.

Прийом пацієнтів проводить лікар-нарколог вищої категорії Рудик Р.Д.

Години прийому 9.00-11.30

В ПАРНЕРСТВІ З