20 травня – Всесвітній день травматолога

20 Травня 2020

Незважаючи на той факт, що в середньому людські ребра за рік роблять близько 5 мільйонів рухів, тільки для травматолога не секрет, що ключиця є кісткою, котра найбільш часто ламається.

Велика гомілкова кістка одна з найміцніших, вона здатна витримувати навантаження до 1,5 тонн, тобто міцніше бетону.

З найбільшою довжиною в людському скелеті є стегнова кістка. Її довжина, як правило складає 27,5% від загального росту людини, а найменшою (3 – 4 мм) є кістка стремено, розташована в середньому вусі.

Людські кістки постійно оновлюються приблизно кожні 7 років. У дитячому віці кістки ще залишаються м’якими і гнучкими. Дуже важливо стежити за тим, наскільки правильно розвивається скелет дитини!

Своє професійне свято «Всесвітній день травматолога» лікарі травматології відзначають 20 травня. Травматологія, прародителька всіх хірургічних спеціальностей, отримала свій розвиток в результаті неминучості травм та поранень у всі часи і народи. Лікарі травматології кожен день стикаються з безліччю найрізноманітніших травм своїх пацієнтів, іноді трапляються дуже складні і важкі випадки, але завжди можна розраховувати на їхній досвід і компетентність.

Адміністрація КНП «Дрогобицька міська поліклініка» ДМР приєднується до численних привітань на адресу лікарів-травматологів та бажає своїм колегам міцного здоров’я, успіхів і благополуччя у їхній роботі. Нехай довге життя обдарує Вас щасливими моментами і приємними спогадами, успіхів у Вашій справі і гарного настрою!

 

В ПАРНЕРСТВІ З
Перейти до вмісту