Адміністрація Дрогобицької міської поліклініки щиро вітає медичних сестер з професійним святом – Днем медичної сестри!
Медична сестра — шановна особа,
Бо поруч із нею проходять хвороби!
І в день медсестри ми Вас щиро вітаєм,
Успіху, вдачі, натхнення бажаєм.
Хай мрії здійсняться, хай серце співа,
Для вас — всі найкращі, добріші слова!
Будьте здорові, живіть у любові,
Приймайте вітання сьогодні святкові!
З повагою, КНП “ДМП” ДМР